PEARL iZUMi Quest WxB Fietsjas Heren 11132301 – screaming yellow – 428
Met het Quest WxB fietsjack kun je ook bij nat weer fietsen.
Hoogtepunten van het PEARL iZUMi Quest WxB jack voor heren
- Lichtgewicht 2,5L materiaal met 10.000 waterdichtheid en 5.000 ademend vermogen beschermt tegen regen zonder oververhitting
- Lichtgewicht ripstop stof met volledig getapete naden
- Stretchmanchetten bij de polsen en zoom houden wind en regen buiten
- PI Dry® C0-technologie voor PFAS-vrije, duurzame waterafstotendheid
- Waterafstotende tweewegritssluiting met stormflap zorgt voor ventilatie van onderaf en toegang tot de achterzakken van jersey
- Verstelbaar taillekoord
- Gemaakt van gerecycled materiaal
- Krachtige BioViz® reflecterende elementen met een bereik van 100 meter voor nachtzichtbaarheid
Details van het PEARL iZUMi Quest WxB Jacket voor heren
Deze jas met getapete naden is voorzien van 2.5L WxB membraantechnologie die zorgt voor waterdichtheid en ademend vermogen om de temperatuur te reguleren tijdens zware inspanningen. Het verlengde rugpand houdt waterspetters buiten en biedt optimale bescherming. Twee zakken met ritssluiting op de handen maken dit jack veelzijdig voor elke buitenactiviteit. Onnodige functies zijn weggelaten zodat het jack optimaal opgeborgen kan worden in een framebroek of een grote jerseyzak.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | PEARL iZUMi Quest WxB Fietsjas Heren 11132301 – screaming yellow – 428 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI688948 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Neon |
| Gewicht: | 190g |
| GTIN’s: | 196907010447, 196907010430, 196907010423, 196907010454 |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.