PEARL iZUMi Pro Winter Fietsjas Heren 11132401 – zwart – 021
De best presterende stof voor koud weer biedt eersteklas Italiaanse stoffen met aangepaste ademende eigenschappen om je warm en comfortabel te houden tijdens elke rit met koud weer.
Hoogtepunten van het PEARL iZUMi Pro Winterfietsjack voor heren
- Hoogwaardige Italiaanse 3L thermische softshell met 10k waterdichtheid en 25k ademend vermogen op borst en armen
- Sterk ademend en waterafstotend fleece materiaal op de rug, taille en onder de armen laat overtollige warmte ontsnappen
- Zeer elastisch materiaal dat zich aanpast aan het lichaam en gemakkelijke bewegingsvrijheid biedt
- PI Dry® C0-technologie voor PFAS-vrije, duurzame waterafstotendheid
- YKK ritssluiting aan de voorkant met interne stormflap
- 3 achterzakken en gemakkelijk toegankelijke borstzak met rits
- BioViz® hoogwaardige reflecterende elementen met een bereik van 100 meter voor nachtzichtbaarheid
Details van het PEARL iZUMi Pro Winterfietsjack voor heren
De PEARL iZUMi is een ongeëvenaard jack voor koud weer met de ideale combinatie van winddicht, ademend en waterafstotend materiaal – het warmste wielrenjack voor op de weg dat je comfortabel houdt onder de slechtste omstandigheden.
Materiaal
Maaterial I: 85% Polyamide, 15% Elastaan
Maaterial II: 93% Polyester, 7% Elastaan
Maaterial III: 48% Polyamide, 28% Polyester, 24% Elastaan
Maaterial IV: 78% Polyester, 22% Elastaan
| Productnaam: | PEARL iZUMi Pro Winter Fietsjas Heren 11132401 – zwart – 021 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI688936 |
| Materiaal: | Maaterial I: 85% Polyamide, 15% Elastaan Maaterial II: 93% Polyester, 7% Elastaan Maaterial III: 48% Polyamide, 28% Polyester, 24% Elastaan Maaterial IV: 78% Polyester, 22% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken, Koud wassen |
| Seizoen: | Winter |
| Ademend vermogen: | 25000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Thermo, Softshell, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN’s: | 196907089832, 196907089825, 196907089818, 196907089849, 196907089856 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.