PEARL iZUMi Commuter Regenbroek Dames 17212401 – zwart – 021
Blijf droog, waar je ook naartoe fietst. De Commuter regenbroek is zo ontworpen dat hij gemakkelijk over alledaagse kleding aangetrokken kan worden.
Hoogtepunten van de PEARL iZUMi Commuter regenbroek voor dames
- Waterdicht 2.5L membraan voor maximale bescherming tegen regen
- Geen zeem
- Getapete naden voor waterdichte bescherming
- PI Dry® C0 technologie voor PFAS-vrije, duurzame waterafstotendheid
- Verlengde YKK ritsen van enkel tot knie voor gemakkelijk aantrekken bij casual wear
- Drukknoopsluiting in de taille met ritssluiting en elastische tailleband aan de achterkant
- Compatibel met kniebeschermers
- Gemaakt van gerecycled materiaal
- Krachtige BioViz® reflecterende elementen met een nachtzichtbaarheid van 100 meter
- Binnenbeenlengte van 85 cm / 33,5
Details van de PEARL iZUMi Commuter regenbroek voor dames
Krachtige BioViz reflecterende elementen met een bereik van 100 meter bevinden zich op de heupen en over de gehele lengte van de beenrits. De beenrits loopt door tot onder de knie, zodat schoenen gemakkelijk aan te trekken zijn. Volledig waterdichte, ademende bescherming dankzij de 2.5L WxB membraantechnologie en volledig getapete naden. PEARL iZUMi heeft een modern ontwerp met een elastische tailleband aan de achterkant, een standaard knoopsluiting en een doorlopende ritssluiting in de gulp. Laat de regen je kans niet bederven om te beginnen aan de fietstocht waarvoor je hebt getraind.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | PEARL iZUMi Commuter Regenbroek Dames 17212401 – zwart – 021 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI688916 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Binnenbeenlengte: | 85cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 250g |
| GTIN’s: | 196907094492, 196907094478, 196907094461, 196907094454, 196907094485 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.