PEARL iZUMi Attack Air Fietsbroek met bretels Heren 11112301 – zwart – 021
PEARL iZUMi heeft de prestaties van de iconische Attack serie verbeterd met premium features die een groot verschil maken in warm weer.
Hoogtepunten van de PEARL iZUMi Attack Air koersbroek voor heren
- Nieuwe multi-density Levitate邃ëvenaard comfort
- Door zweet geactiveerde In-R-Cool® technologie verbetert de warmteregulatie
- Laser-gesneden bandjes voor superieur next-to-skin comfort
- BioViz® reflecterende elementen voor betere zichtbaarheid bij weinig licht
- Gemaakt van gerecycled materiaal
- ca. 27 cm binnenbeenlengte
Details over de PEARL iZUMi Attack Air koersbroek voor heren
Deze koersbroek van lichtgewicht, ademend 4-way stretchmateriaal is ontwikkeld voor topprestaties. Het materiaal is voorzien van In-R-Cool®, een thermoregulerende technologie die wordt geactiveerd door de aanwezigheid van zweet. Als je kerntemperatuur stijgt, ondersteunt In-R-Cool het natuurlijke afkoelingsproces van je lichaam totdat je weer droog bent, zodat je in de comfortzone blijft, of je nu zweet in de zon of zwoegt op de trainer. Het nieuwe Multi-Density Levitate邃
Materiaal 84% Polyester, 16% Elastaan
| Productnaam: | PEARL iZUMi Attack Air Fietsbroek met bretels Heren 11112301 – zwart – 021 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI661211 |
| Materiaal: | 84% Polyester, 16% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 27cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 250g |
| GTIN’s: | 191234935043, 191234935036, 191234935029, 191234935050, 191234935067 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.