PEARL iZUMi Attack Air Bib Fietsshort met bretels Dames 11212301 – zwart – 021
PEARL iZUMi heeft de prestaties van de legendarische Attack serie versterkt met eersteklas features die een groot verschil maken in warm weer.
Hoogtepunten van de PEARL iZUMi Attack Air koersbroek voor dames
- Het nieuwe Levitate邃ëvenaard comfort
- Premium drop-tail ontwerp voor ultiem comfort tijdens pauzes in de natuur
- Door zweet geactiveerde In-R-Cool® technologie verbetert de thermoregulatie
- Laser-gesneden bandjes voor superieur next-to-skin comfort
- BioViz® reflecterende elementen voor betere zichtbaarheid bij weinig licht
- Gemaakt van gerecycled materiaal
- Binnenbeenlengte van 20,5 cm
Details van de PEARL iZUMi Attack Air koersbroek voor dames
Deze koersbroek van lichtgewicht, ademend 4-way stretch is ontwikkeld voor zware inspanningen. Het materiaal is voorzien van In-R-Cool®, een thermoregulerende technologie die wordt geactiveerd door transpiratie. Als je lichaamstemperatuur stijgt, ondersteunt In-R-Cool het natuurlijke afkoelingsproces van je lichaam totdat je droog bent, zodat je in de comfortzone blijft, of je nu in de zon trapt of op je indoorfiets. De Levitate邃
Materiaal 84% Polyester, 16% Elastaan
| Productnaam: | PEARL iZUMi Attack Air Bib Fietsshort met bretels Dames 11212301 – zwart – 021 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI661239 |
| Materiaal: | 84% Polyester, 16% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Binnenbeenlengte: | 20.5cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 190g |
| GTIN’s: | 191234938242, 191234938228, 191234938211, 191234938204 |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.