Nikwax Tech Wash Wasmiddel + TX.Direct Wash-in Impregnatie Set 2 x 300 ml
Alles wat je nodig hebt om natweerkleding zonder vochtabsorberende inzetstukken veilig schoon en waterafstotend te maken.
Kenmerken van de Nikwax Tech Wash Wasmiddel + TX Direct Wash-in Impregnatie Set 2 x 300 ml
- Reinig en maak je regenkleding waterdicht met het praktische duopack
- Tech Wash reinigt, herstelt de waterafstotendheid en revitaliseert het ademend vermogen van uw outdoorkleding en synthetische slaapzakken
- TX.Direct Wash-In is een eenvoudig te gebruiken, hoogwaardig waterafstotend middel dat het ademend vermogen herstelt zonder dat het in de droogtrommel hoeft.
- Samen verbeteren ze de prestaties van je uitrusting en houden je warmer en droger
Kenmerken van het Nikwax Tech Wash Wasmiddel
Toonaangevend reinigingsmiddel om waterafstotendheid en ademend vermogen te vernieuwen. Gebruik in de wasmachine of op de hand. Niet ontvlambaar en PFC-vrij.
- Speciaal reinigingsmiddel voor outdoorkleding en synthetische slaapzakken
- Reinigt effectief, herstelt de waterafstotende eigenschappen en herstelt het ademend vermogen
- Vernieuwt de prestaties van je uitrusting, houdt je warmer en droger
- Aanbevolen voor Gore-Tex®, Windstopper®, Nikwax Analogy® en alle andere waterdichte, winddichte en fleece kleding en uitrusting
Kenmerken van de Nikwax TX Direct Wash-in Impregnatie
De Nr. 1 gemakkelijk te gebruiken, veilige, hoogwaardige wash-in impregnering voor weerbestendige kleding. Biedt duurzame waterafstotendheid en herstelt het ademend vermogen.
- Gemakkelijk te gebruiken, wash-in impregneermiddel voor alle ademende, waterdichte kleding
- Vernieuwt de waterdichtheid en herstelt het ademend vermogen zonder drogen in de droogtrommel
- Verbetert de prestaties van je uitrusting, houdt je warmer en droger
- Aanbevolen voor Gore-Tex®, Sympatex®, eVent®, Nikwax Analogy® en alle andere waterdichte stoffen
| Productnaam: | Nikwax Tech Wash Wasmiddel + TX.Direct Wash-in Impregnatie Set 2 x 300 ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK116352 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Functionele kleding, Membraan |
| Impregnatie: | Functionele kleding, Membranen |
| Inhoud: | 600ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 640g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4021573604385 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.