Nikwax Tech Wash Wasmiddel – 300 ml
Toonaangevend reinigingsmiddel voor het vernieuwen van de waterafstotende werking en het ademend vermogen. Gebruik in de wasmachine of op de hand.
Kenmerken van het Nikwax Tech Wash Wasmiddel – 300 ml
- Reinigen van outdoorkleding en uitrusting
- Speciaal wasmiddel voor outdoorkleding en synthetische slaapzakken
- Reinigt effectief, herstelt de waterafstotendheid en herstelt het ademend vermogen
- Vernieuwt de prestaties van je uitrusting, houdt je warmer en droger
- Aanbevolen voor Gore-Tex®, Windstopper®, Nikwax Analogy® en alle andere waterdichte, winddichte en fleece kleding en uitrusting
- Niet brandbaar en PFC-vrij
| Productnaam: | Nikwax Tech Wash Wasmiddel – 300 ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK111816 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Membraan |
| Inhoud: | 300ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 320g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4021573604408 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.