Nikwax Reinigingsgel voor Schoenen 125ml
Verfrissende reiniging voor alle soorten schoenen
- Verbetert het ademend vermogen en verfrist tegelijkertijd de kleuren
- Optimale voorbereiding voor latere waterdichting met Nikwax
Hoe Nikwax Footwear Cleaning Gel邃
Nikwax Footwear Cleaning Gel邃
Nikwax Footwear Cleaning Gel邃
Cleaning Gel vernieuwt de DWR-laag van uw schoeisel, zodat het water weer van het bovenwerk af parelt en het ademend vermogen toeneemt om uw voeten comfortabel droog te houden.
| Productnaam: | Nikwax Reinigingsgel voor Schoenen 125ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK116348 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Schoenen |
| Inhoud: | 125ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 140g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4021573604736 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.