FOX Ranger Water MTB Broek Heren – Lunar SE – black
Voor je avonturen heb je een broek nodig die je betrouwbaar beschermt tegen nattigheid – met flexibel stretchmateriaal voor maximale bewegingsvrijheid en comfort op de fiets.
Hoogtepunten van de FOX Ranger Water MTB-broek voor heren – Lunar SE
- Ademende 2,5-laags constructie
- Stretchmateriaal voor meer bewegingsvrijheid en comfort op de fiets
- 10.000/5.000k – waterkolom/ademend vermogen
- DWR-coating voor optimale bescherming tegen weer en vuil
- Zakken met rits voor het veilig opbergen van je essentials
- Race ratelsluiting
- Reflecterende details voor betere zichtbaarheid ’s nachts
Details van de FOX Ranger Water MTB broek voor heren – Lunar SE
De Ranger Water Lunar Special Edition regenbroek houdt je droog in uiteenlopende weersomstandigheden en is gemaakt van lichtgewicht, elastisch 2,5-laags materiaal. Met twee zakken met ritssluiting voor al je essentials en een ratelsluiting voor gemakkelijk aan- en uittrekken is dit je perfecte metgezel op het pad. Voor extra bescherming tegen vocht is deze broek gecoat met waterafstotende DWR om water en vuil op de trail betrouwbaar af te stoten, waardoor hij de perfecte metgezel is voor volledige beenbedekking wanneer je de trails in modder en smeltwater verovert. Ontworpen om je volgende rit naar een hoger niveau te tillen. De reflecterende details laten de graphics tot leven komen in het donker en zorgen ervoor dat je beter zichtbaar blijft als je in de schemering of ’s avonds rijdt – zowel voor andere motorrijders als voor auto’s op weg naar huis.
Materiaal 78% Polyamide, 12% Elastaan, 10% Polyester
| Productnaam: | FOX Ranger Water MTB Broek Heren – Lunar SE – black |
| Fabrikant: | FOX Racing |
| Artikelnummer: | FXO730663 |
| Materiaal: | 78% Polyamide, 12% Elastaan, 10% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 2 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart, Reflecterend |
| GTIN’s: | 198571026113, 198571026120, 198571026137, 198571026144, 198571026151 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.