FOX Ranger Water MTB-Broek Dames – black
Voor je avonturen heb je een broek nodig die je betrouwbaar beschermt tegen nattigheid – met flexibel stretchmateriaal voor maximale bewegingsvrijheid en comfort op de fiets.
Hoogtepunten van de FOX Ranger Water MTB-broek voor dames
- Ademende 2,5-laags constructie
- Stretchmateriaal voor meer bewegingsvrijheid en comfort op de fiets
- 10k/5k ademend vermogen
- DWR-coating voor optimale bescherming tegen weer en vuil
- Handzakken met rits voor het veilig opbergen van je essentials
- Race ratelsluiting
Details van de FOX Ranger Water MTB broek voor dames
De Ranger Water damesregenbroek houdt je droog in uiteenlopende weersomstandigheden en is gemaakt van een lichtgewicht, elastisch 2,5-laags materiaal. Met twee zakken met ritssluiting voor al je essentials en een race-ratelsluiting voor gemakkelijk aan- en uittrekken, is dit je perfecte metgezel op het parcours. Voor extra bescherming tegen vocht is deze broek gecoat met waterafstotende DWR om water en vuil op het parcours betrouwbaar af te stoten, waardoor hij de perfecte metgezel is voor volledige beenbedekking wanneer je de trails in modder en smeltwater verovert.
Materiaal 82% Polyamide, 12% Polyester, 6% Elastaan
| Productnaam: | FOX Ranger Water MTB-Broek Dames – black |
| Fabrikant: | FOX Racing |
| Artikelnummer: | FXO730610 |
| Materiaal: | 82% Polyamide, 12% Polyester, 6% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 2 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN’s: | 198571025765, 198571025772, 198571025789 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.