FOX Ranger 2.5L Water Kinderen Regenjas – zwart 27396
Blijf droog op het parcours met de geavanceerde weerbescherming van het Youth Ranger 2.5-Layer Water Jacket.
Hoogtepunten van het FOX Youth Ranger 2.5L regenjack voor kinderen
- Geavanceerde bescherming tegen uiteenlopende weersomstandigheden
- Lichtgewicht, waterdicht en ademend 2,5-laags hoofdmateriaal
- DWR coating beschermt tegen vocht, vuil en afval
- Twee voorzakken met ritssluiting
- Trekkoord, zoom met koord en elastische manchetten voor een pasvorm op maat
- Helmcompatibele capuchon past over de meeste helmen
- Buitenmateriaal gemaakt van gerecycled materiaal
Details van het FOX Youth Ranger 2.5L regenjack voor kinderen
Het FOX Youth Ranger 2.5L Water Jacket is gemaakt van lichtgewicht, 5k/5k waterdicht en ademend 2,5-laags materiaal dat je fris en droog houdt in guur weer. De DWR-coating houdt vocht, modder en vuil buiten terwijl je aan het shredden bent. De capuchon die geschikt is voor helmen past over de meeste helmen op de markt, terwijl twee handzakken met rits handige opbergruimte bieden voor kleine spullen. De pasvorm kan worden aangepast met het trekkoord in de zoom en elastische manchetten om de elementen buiten te houden. Blijf droog op de trail met het Youth Ranger 2.5-Layer Water Jacket.
RANGER – BRENGT OVERAL PRESTATIES
Klaar om overal op het hoogste niveau te presteren. Veelzijdige materialen bieden een natuurlijk gevoel met subtiele technische kenmerken. De Ranger is gemaakt om tijdens je lunchpauze op pad te gaan en jezelf tot het uiterste te drijven.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | FOX Ranger 2.5L Water Kinderen Regenjas – zwart 27396 |
| Fabrikant: | FOX Racing |
| Artikelnummer: | FXO704592 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 5000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN’s: | 191972934216, 191972934209, 191972934223, 191972934193 |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.