FOX Defend 3L Water MTB Broek Dames – zwart
Met de drielaagse Defend Water damesbroek ben je optimaal beschermd tegen water, modder en vuil op de trail.
Hoogtepunten van de FOX Defend 3L Water MTB-broek voor dames
- Volledig getapete binnennaden
- Lichtgewicht, 3-laags, waterdicht, winddicht, ademend basismateriaal
- DWR coating tegen vocht, vuil en modder
- Cordura® op strategische plaatsen voor extra bescherming
- Mountainbike-specifieke pasvorm met ruimte voor kniebeschermers
Details van de FOX Defend 3L Water MTB broek voor dames
Deze broek is ontworpen om je droog te houden, zelfs in extreme trailomstandigheden. Ze zijn gemaakt van een lichtgewicht, 3-laags basismateriaal met waterdichte, winddichte en ademende eigenschappen en volledig getapete binnennaden. De DWR-coating, die water en vuil betrouwbaar afstoot, biedt extra bescherming tegen vocht. Terwijl je over het pad scheurt, beschermt de strategisch geplaatste Cordura® van de drielaagse Defend Water damesbroek je tegen ondergroei, terwijl de mountainbike-specifieke pasvorm genoeg ruimte overlaat voor kniebeschermers.
Materiaal
80% Polyester, 13% Polyamide, 7% Elastaan
100% Polyester
| Productnaam: | FOX Defend 3L Water MTB Broek Dames – zwart |
| Fabrikant: | FOX Racing |
| Artikelnummer: | FXO684274 |
| Materiaal: | 80% Polyester, 13% Polyamide, 7% Elastaan 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 2 |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Productserie: | FOX Racing – Defend |
| GTIN’s: | 191972933851, 191972933868, 191972933875 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.