Endura Urban Luminite II Waterdichte Broek Dames – anthracite
Ontwerp
Urban Luminite producten zorgen voor een goede zichtbaarheid op de weg en bieden uitstekende bescherming in alle weersomstandigheden. Deze nieuwe, volledig waterdichte broeken hebben veel speciaal geplaatste reflecterende stofpanelen en veel kleine details, zoals verstelbare ritsen, ritsen bij de enkels waardoor ze gemakkelijk aan en uit te trekken zijn en een stevige, elastische tailleband die zorgt voor een goede pasvorm. Zelfs bij slecht weer is in de file staan ineens draaglijk!
2.5 Waterdicht, ademend 2-weg materiaal
Deze broek is voorzien van Endura’s gepatenteerde waterdichte, ademende 2,5-laags stof, die de perfecte mix is van prestaties, gewicht en duurzaamheid voor dagelijks fietsen.
Kenmerken van de Endura Urban Luminite II waterdichte broek voor dames
- Waterdicht, ademend 2,5-laags materiaal met volledig getapete naden
- PFC-vrije, duurzame, niet-giftige, waterafstotende afwerking
- Robuust zitvlak
- Elastische tailleband met riemlussen, rits- en drukknoopsluiting
- Wijd openende enkelrits met stormflap en klittenbandsluiting
- Beenlengte verstelbaar met drukknopen
- Zeer reflecterende details garanderen zichtbaarheid, zelfs in het donker
Materiaal 100% Polyamide
| Productnaam: | Endura Urban Luminite II Waterdichte Broek Dames – anthracite |
| Fabrikant: | Endura |
| Artikelnummer: | ERA547616 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 290g |
| GTIN’s: | 5056286909754, 5056286909761, 5056286909778, 5056286909785, 5056286909792 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.