Endura Hummvee Waterdicht Shorts Heren – zwart
Waterdichte allrounder
De waterdichte Hummvee shorts van lichtgewicht, ademend 2,5-laags materiaal hebben volledig getapete naden en extra duurzame stretch inzetstukken bij het kruis.
Ontwerpfilosofie
Of het nu in het bos is of in de stad, de waterdichte shorts van Hummvee bieden perfecte bescherming tegen regen, modder en opspattend water.
Waterdicht
Deze shorts maken gebruik van een waterdichte, ademende 2,5-laagse stof, die geweldig is voor dagelijks woon-werkverkeer dankzij de perfecte mix van prestaties, gewicht en duurzaamheid.
Clickfast邃
Deze waterdichte shorts zijn uitgerust met Endura’s Clickfast邃
Kenmerken van de Endura Hummvee waterdichte herenshort
- Reflecterende logo’s
- Elastische taille met elastische tailleband en riem met Endura logo
- Zakken met rits
- Clickfast邃
| Productnaam: | Endura Hummvee Waterdicht Shorts Heren – zwart |
| Fabrikant: | Endura |
| Artikelnummer: | ERA392683 |
| Materiaal: | 99% Polyamide, 1% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 229g |
| Productserie: | Endura – Hummvee |
| GTIN’s: | 5055939943107, 5055939943114, 5055939943121, 5055939943138, 5055939943145 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.