Endura Hummvee Transit Waterdichte Broek Heren – zwart
De Endura Hummvee Transit broek is waterdicht en ademend. De naadconstructie is volledig geseald en de broek heeft een PFC-vrije, duurzame, niet-giftige, waterafstotende afwerking.
Ontwerpfilosofie
Of je nu onderweg bent of in het bos, met Hummvee ben je altijd goed uitgerust. Dankzij de legendarische functionaliteit van Hummvee kleding laat deze broek je nooit in de steek.
Waterdicht, ademend 2-weg materiaal
Deze broek heeft een waterdichte, ademende 2-laags stof met PFC-vrije DWR-behandeling, die perfect is voor dagelijks woon-werkverkeer dankzij de perfecte mix van prestaties, gewicht en duurzaamheid.
De perfecte pasvorm
Dankzij de lichtgewicht, volledig elastische tailleband en goede pasvorm kan dit product ook gedragen worden als overbroek bij een reeks broeken.
Kenmerken van de waterdichte herenbroek Endura Hummvee Transit
- Waterdicht, ademend 2,5-laags materiaal met volledig gesealde naadconstructie
- PFC-vrije, duurzame, niet-giftige, waterafstotende afwerking
- Robuust zitvlak
- Elastische tailleband met elastisch trekkoord
- Wijd gesneden onderbeengedeelte voor gemakkelijker aan- en uittrekken
- Kan in breedte worden versteld met klittenband
- Reflecterende details
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Endura Hummvee Transit Waterdichte Broek Heren – zwart |
| Fabrikant: | Endura |
| Artikelnummer: | ERA547567 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 426g |
| Productserie: | Endura – Hummvee |
| GTIN’s: | 5056286908757, 5056286908764, 5056286908771, 5056286908788, 5056286908795, 5056286908801, 5056286915779 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.