Dynamic Washcraft Wasmiddel – 1000 ml
Krachtig wasmiddel op plantaardige basis voor alle fietskleding.
WaschCraft is meer dan alleen een wasmiddel; het is een revolutie in de verzorging van fietskleding. De formule met actieve enzymen verwijdert niet alleen onaangename geurtjes, maar voorkomt ze ook. Geen achtergebleven zweetgeur meer van je laatste avontuur! Gebruik Washcraft niet alleen voor kleding, maar ook voor fietsschoenen, helmkussentjes en andere items die wel een grondige wasbeurt kunnen gebruiken.
En er is meer! Washcraft optimaliseert het ademend vermogen van fietskleding zodat je langer droog en fris blijft tijdens het fietsen.
Tip: Het wasmiddel werkt perfect samen met Dr Dry om kleding waterdicht te maken voor avonturen in natte omstandigheden.
Kenmerken van het Dynamic Washcraft wasmiddel:
- Verbetert de vochtafvoer; helpt om fris en droog te blijven
- Soft-touch coating voor meer comfort
- Verwijdert en voorkomt onaangename geurtjes
- Volledig biologisch afbreekbaar
- Geschikt voor alle soorten stoffen
- Met één liter Washcraft kunt u ongeveer 25 wasbeurten doen.
| Productnaam: | Dynamic Washcraft Wasmiddel – 1000 ml |
| Fabrikant: | Dynamic |
| Artikelnummer: | DYN708439 |
| Inhoud: | 1000ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 1079g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | DY-099 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8720938933059 |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.