Dirtlej Trailscout Waterproof Long Broek – Loose Cut – dark dust grey
Hoogwaardige mountainbikebroek die functionaliteit en comfort combineert. Ze zijn gemaakt van gerecycled materiaal en hebben een PFC-vrije DWR-coating.
Opmerking: In de afbeeldingen vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van de Dirtlej Trailscout Waterproof Long MTB broek
- Waterkolom 20.000 mm
- Ademend vermogen 20.000 g/m2/24u
- Lichtgewicht, waterdicht, 4-way stretch materiaal met zachte jersey voering
- Robuuste inzetstukken op het zitvlak, de knieën en enkels
- Ontwerp met minder naden voor meer comfort
- Waterdicht stretchsegment voor onbeperkte bewegingsvrijheid
- Verstelbare tailleband met twee drukknopen en siliconen inzetstukken voor een betere pasvorm
- Luchtinlaten voor temperatuurregeling
- Lange beenritsen geven toegang tot de kniestukken en zorgen voor extra ventilatie
- Twee ritszakken voor essentiële spullen en twee achterzakken
- Twee modellen: Recht model (strakker model) en los model (wijder model)
Details
Het lichtgewicht, waterdichte 4-way stretch materiaal met zachte jersey voering zorgt voor een comfortabele pasvorm. Robuuste verstevigingen op het zitvlak, de knieën en enkels bieden extra duurzaamheid.
Twee snitopties per maat (recht model en los model) bieden meer flexibiliteit om aan te sluiten bij verschillende lichaamsafmetingen of voorkeuren. Dankzij het naadloze ontwerp en het waterdichte stretchsegment is bewegingsvrijheid gegarandeerd. Een verstelbare tailleband met drukknopen en siliconen inzetstukken zorgt voor een stevige pasvorm.
Ventilatieopeningen en lange beenritsen zorgen voor effectieve ventilatie en snelle toegang tot de kniestukken. Twee waterafstotende ritszakken en twee achterzakken bieden ruimte voor essentiële spullen – perfect voor regenachtige dagen.
Materiaal 92% Polyester, 8% Elastaan
| Productnaam: | Dirtlej Trailscout Waterproof Long Broek – Loose Cut – dark dust grey |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR732862 |
| Materiaal: | 92% Polyester, 8% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 700g |
| GTIN’s: | 740813341845, 740813341869, 740813341883, 740813341906 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.