Dirtlej Trailscout Half & Half Long Broek – Loose Cut – dust grey
Innovatieve mountainbikebroek die bescherming en comfort combineert. Ze zijn gemaakt van gerecycled materiaal en hebben een PFC-vrije DWR-coating. De twee-zone constructie biedt een waterdichte achterkant en een ademende voorkant. Robuuste inzetstukken op het zitvlak en de enkels zorgen voor meer duurzaamheid.
Opmerking: In de afbeeldingen vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van de Dirtlej Trailscout Half & Half Long mountainbike broek
- Waterkolom (achterkant, onderbenen): 20.000 mm
- Ademend vermogen (achterkant, onderbenen): 20.000 g/m2/24h
- Twee-zone constructie met waterdichte achterkant, waterdichte onderbenen en ademende voorkant
- Robuuste inzetstukken op het zitvlak en de enkels
- Ontwerp met minder naden voor meer comfort
- Waterdicht stretchsegment voor meer bewegingsvrijheid
- Verstelbare tailleband met twee drukknopen en siliconen inzetstukken voor een betere pasvorm
- Luchtinlaten voor temperatuurregeling
- Lange beenritsen geven toegang tot de kniestukken en zorgen voor extra ventilatie
- Twee ritszakken voor essentiële spullen en twee achterzakken
- Twee modellen: Recht model (strakker model) en los model (wijder model)
Details
Twee snitopties per maat (recht model en los model) bieden meer flexibiliteit om aan verschillende lichaamsafmetingen of voorkeuren te voldoen. Een ontwerp met minder naden zorgt ook voor minder wrijving.
De verstelbare tailleband met drukknopen en siliconen inzetstukken zorgt voor een perfecte pasvorm. Ventilatieopeningen en lange beenritsen zorgen voor extra ventilatie en gemakkelijke toegang tot de kniebeschermers.
Twee zakken met ritssluiting en achterzakken bieden ruimte voor essentiële spullen – perfect voor dagen op de mountainbike als de grond nat is.
Materiaal 92% Polyester, 8% Elastaan
| Productnaam: | Dirtlej Trailscout Half & Half Long Broek – Loose Cut – dust grey |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR732858 |
| Materiaal: | 92% Polyester, 8% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 4 |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht |
| Pasvorm: | wijd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin, Beige |
| Gewicht: | 600g |
| GTIN’s: | 740813341944, 740813341968, 740813341982, 740813342002 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.