Dirtlej Herenvest – bitter lemon
Effectieve bescherming tegen de elementen is onmisbaar op de trail, maar mag nauwelijks ruimte innemen. Dit vest combineert een laag gewicht met maximale functionaliteit en fungeert als een flexibele barrière tegen de elementen. Als vernieuwde versie van de beproefde klassieker overtuigt het nu met een milieuvriendelijke, 100% PFC-vrije impregnatie en nieuwe kleurvarianten 窶
Opmerking: bij de foto’s vind je een maattabel die je helpt de juiste maat te vinden.
Kenmerken van het Dirtlej-vest
- Design & Innovation Award 2025
- Voor- en achterkant water- en winddicht
- Waterkolom 20.000 mm
- Ademend vermogen 25.000 g/m²/24 uur
- 2-weg ritssluiting aan de voorkant
- Lichtgewicht materiaal
- Klein opbergvolume
- Nauwsluitend
- Reflecterende print
- Voorzak
- Binnenzak, ook als verpakking
Details van het Dirtlej-vest
Bescherming tegen de elementen
De constructie van gerecycled, water- en winddicht membraan aan de voor- en achterzijde biedt betrouwbare bescherming tegen motregen, opspattend water en afkoeling door de rijwind.
Minimale pakmaat
Ontworpen als trouwe metgezel, overtuigt het vest door zijn lage gewicht en compactheid. Het kan moeiteloos in je eigen tas worden opgeborgen en past zelfs in kleine rugzakken of heuptasjes. Zo heb je de warmtebescherming altijd bij de hand zodra de temperaturen dalen.
Klimaatbeheersing & ergonomie
Lichte zijpanelen van gerecycled polyester en elastaan optimaliseren de ventilatie en stabiliseren de nauwsluitende pasvorm. De doorlopende rits maakt bovendien een flexibele temperatuurregeling mogelijk en voorkomt bewegingsbeperkingen tijdens het fietsen.
Materiaal
Voor- en rug: 100% Polyester
zijstuk: 90% Polyester, 10% Elastaan
| Productnaam: | Dirtlej Herenvest – bitter lemon |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR768309 |
| Materiaal: | Voor- en rug: 100% Polyester zijstuk: 90% Polyester, 10% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 25000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 210g |
| GTIN’s: | 5390887596648, 5390887596655, 5390887596662, 5390887596679, 5390887596686 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.