Dirtlej Core Edition V4.1 Dirtsuit Dames – space blush
De dirtsuit core edition 窶徑adies窶> was de eerste in zijn soort, nu is er een verbeterd model met een beter membraan en PFC-vrije DWR. Met zijn robuuste, waterdichte drielaagse membraan en tapes van hoge kwaliteit is deze hoogwaardige dirtsuit gemaakt voor barre en koude omstandigheden.
Om het een duurzame metgezel te maken, is het membraan ontworpen met een compromis tussen ademend vermogen en waterkolom. Hoe hoger het ademend vermogen, hoe minder waterdicht het membraan wordt na een paar wasbeurten.
Opmerking: Bij de foto’s vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van de Dirtlej Core Edition V4.1 dirtsuit voor dames
- Waterkolom 20.000 mm
- Ademend vermogen 15.000 g/m2/24u
- Waterdichte zakken
- Stretchsegmenten op schouders en heupen
- Versterkte, getapete naden
- Lange benen (niet afneembaar)
- Opbergbare capuchon, past over de helm
- Robuust, slijtvast buitenmateriaal
- Luchtinlaten
- Reflecterende elementen
Details
Nieuwe stretchsegmenten op de schouders en heupen zorgen voor veel bewegingsvrijheid op het parcours. Het zitvlak tussen de benen is verstevigd met naadloos, robuust materiaal.
De capuchon, die over de helm past, heeft een nieuwe snit voor nog betere bescherming tegen het weer. Hij kan indien nodig worden opgerold, vormt een beschermende binnenkraag en wappert niet in de wind.
De lange pijpen maken het de perfecte metgezel voor de winter in het koude, natte seizoen. De lange ritssluitingen aan de zijkant van de benen geven toegang tot de kniebeschermers. De vele luchtinlaten maken het gemakkelijk om de temperatuur te regelen en het pak is comfortabel om lange tijd te dragen. Reflecterende elementen op de rug en benen zorgen voor extra zichtbaarheid van achteren.
Materiaal
Buitenmateriaal: 93% Polyamide, 7% Polyester
Binnenmateriaal: 100% Polyester
| Productnaam: | Dirtlej Core Edition V4.1 Dirtsuit Dames – space blush |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR743885 |
| Materiaal: | Buitenmateriaal: 93% Polyamide, 7% Polyester Binnenmateriaal: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 15000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1350g |
| GTIN’s: | 5390887175911, 5390887175928, 5390887175935, 5390887175942, 5390887175959 |








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.