Dirtlej Core Edition Loose Cut V2.0 Dirtsuit Heren – graphite/honey
Het dirtsuit core edition “Loose cut” is voor motorrijders die iets meer breedte maar minder lengte nodig hebben. Het is nu een verbeterd model met een beter membraan, betere tapes en PFC-vrije DWR. Met zijn robuuste, waterdichte drielaagse membraan en tapes van hoge kwaliteit is dit hoogwaardige dirtsuit gemaakt voor barre en koude omstandigheden. Om het een duurzame metgezel te maken, is het membraan ontworpen met een compromis tussen ademend vermogen en waterkolom. Hoe hoger het ademend vermogen, hoe minder waterdicht het membraan wordt na een paar wasbeurten.
Opmerking: Bij de foto’s vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van het Dirtlej Core Edition Loose Cut V2.0 dirtsuit voor heren
- Waterdichte zakken
- Stretchsegmenten op schouders en heupen
- Versterkte, getapete naden
- Lange pijpen (niet afneembaar)
- Opbergbare capuchon, past over de helm
- Robuust, slijtvast buitenmateriaal
- Luchtinlaten
- Reflecterende elementen
- Waterkolom: 20000 mm
- Ademend vermogen: 15000 g/m²/24u
Details
Nieuwe stretchsegmenten bij de schouders en heupen zorgen voor veel bewegingsvrijheid op de trail. De losse snit vernauwt niet tijdens het trappen en een verstelbare riem zorgt voor een comfortabele pasvorm. Het zitgedeelte tussen de benen is verstevigd met naadloos, robuust materiaal. De capuchon, die over de helm past, heeft een nieuwe snit voor nog betere bescherming tegen het weer. Hij kan indien nodig worden opgerold, vormt een beschermende kraag en wappert niet in de wind. De lange pijpen maken het de perfecte metgezel voor het koude, natte seizoen.
Lange zijritsen op de benen geven toegang tot de kniestukken. De vele luchtinlaten maken het gemakkelijk om de temperatuur te regelen en het pak is comfortabel om lange tijd te dragen. Reflecterende elementen op de rug en benen zorgen voor extra zichtbaarheid van achteren. Alle verpakkingen zijn gemaakt van gerecycled papier en zijn sinds dag één plasticvrij.
Materiaal
Hoofdmateriaal: 93% Polyamide, 7% Polyester
Binnenmateriaal: 100% Polyester
| Productnaam: | Dirtlej Core Edition Loose Cut V2.0 Dirtsuit Heren – graphite/honey |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR701689 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 93% Polyamide, 7% Polyester Binnenmateriaal: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 15000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | wijd |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 1560g |
| GTIN’s: | 764278292948, 764278292955, 764278292962 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.