Dirtlej Core Edition Blacklabel Dirtsuit Heren – zwart
Of het nu lang of kort is, de core edition blijft de ideale winter metgezel voor zware en minder zware dagen. Het robuuste, drielaagse membraan beschermt je tegen weer en wind. Royale luchtinlaten helpen de temperatuur te egaliseren.
Let op: In de afbeeldingen vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van het Dirtlej Dirtsuit Core Edition Blacklabel
- Waterkolom 18.000 mm
- Ademend vermogen 15.000 g/m2/24u
- 6 extra luchtinlaten voor koeling
- Waterdichte zakken
- Stretch segment & versterkte naden
- Afneembare benen & opvouwbare capuchon
- Robuust, duurzaam buitenmateriaal
- Reflecterende print
Materiaal 96% Polyamide, 4% Polyester
| Productnaam: | Dirtlej Core Edition Blacklabel Dirtsuit Heren – zwart |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR615420 |
| Materiaal: | 96% Polyamide, 4% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, All-Mountain |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 15000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 18000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1240g |
| GTIN’s: | 36089687818, 36089687825, 36089687832, 36089687849, 36089687856 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.