Chiba Technical Regenbroek – zwart
Functionele regenbroek met volledige bescherming tegen het weer en 2-weg ritssluiting voor je fietstochten.
Kenmerken van de Chiba Technical Regenbroek
-
Waterdicht, winddicht en ademend
-
Reflecterende strepen op de benen
-
Driekwartlange, waterdichte ritssluiting aan de zijkant voor gemakkelijker instappen
-
Beenzoom individueel verstelbaar met 3 klittenbanden
-
2-weg ritssluiting aan de zijkant bedekt met drukknopen en klittenband
-
Lichtgewicht mesh voering tot aan de knie
-
Voorgevormde knieën
-
Verstelbare tailleband met trekkoord
-
Geïntegreerd opbergzakje
-
Getapete binnennaden
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Chiba Technical Regenbroek – zwart |
| Fabrikant: | Chiba |
| Artikelnummer: | CHI721667 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 445g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4250637134579, 4250637134586, 4250637134593, 4250637134609 |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.