Chiba Rain Regenbroek Kinderen – zwart
Volledig waterdichte regenbroek voor kinderen en hun fietsavonturen in slechte weersomstandigheden.
Kenmerken van de Chiba Rain Regenbroek voor Kinderen
-
Waterdicht, winddicht en ademend
-
Met reflecterend logo
-
Halflange, waterdichte ritssluiting aan de zijkant voor gemakkelijker instappen
-
Beenzoom individueel verstelbaar met klittenband
-
Voorgevormde knieën
-
Getapete naden
-
2 grote zijzakken
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Chiba Rain Regenbroek Kinderen – zwart |
| Fabrikant: | Chiba |
| Artikelnummer: | CHI721668 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 2 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 172g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4250637156342, 4250024576999, 4250024577002, 4250024577019, 4250024577026 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.