Castelli Estremo Handschoenen – zwart 010
Deze dubbel gevoerde handschoen is ontworpen voor zeer koude rijomstandigheden en reikt tot ver voorbij de onderarm voor extra comfort.
Kenmerken van de Castelli Estremo handschoen:
- warmste handschoen voor koud weer
- Windstopper® X-Fast stof op de backhand voor totale windbescherming
- Fleece inzetstuk voor bescherming tegen de kou
- Schorpioenlogo in reliëf op de achterkant
- Siliconenprint op de handpalm voor een betere grip
- hoge neopreen manchet met klittenbandsluiting
- voorgebogen vingers
- Microsuède duiminzetstuk
Materiaal 85% Polyester, 11% Polyamide, 2% Elastaan, 2% Polyurethaan
| Productnaam: | Castelli Estremo Handschoenen – zwart 010 |
| Fabrikant: | Castelli |
| Artikelnummer: | CST137744 |
| Materiaal: | 85% Polyester, 11% Polyamide, 2% Elastaan, 2% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | -5°C / +5°C |
| Uitvoering handschoenen: | Volledige vingers, niet gewatteerd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 165g |
| GTIN’s: | 8033685445943, 8033685445950, 8033685434374, 8033685445967, 8033685445974, 8033685445936 |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.