Café du Cycliste Manon Thermojas Dames – oyster grey
Manon is een voor wedstrijden geoptimaliseerde softshell-jas die je zelfs in ongunstige omstandigheden moeiteloos in beweging houdt. De interne wafelstructuur van de stof in combinatie met moderne membraantechnologie zorgt voor effectieve warmteregulering en een hoog ademend vermogen – zelfs bij wisselende snelheden en temperatuurschommelingen.
De constructie wordt gecompleteerd door een waterdichte buitenlaag met een waterkolom van 10.000 mm, die betrouwbare bescherming biedt tegen buien en lichte regen. Een ritssluiting zorgt voor extra ventilatie en maakt het gemakkelijker om bij de lagen en tassen eronder te komen. Reflecterende biezen, merkopdrukken en een ritsbeschermer bij de binnenkraag zorgen voor zichtbaarheid en comfort – waardoor Manon de perfecte keuze is voor veeleisende tochten.
Kenmerken van de Café du Cycliste Manon Thermojas voor Dames
-
Thermo
-
Waterdichtheid: 10.000 mm
-
YKK ritssluiting
-
Typische wedstrijdbadge
-
Reflecterende details
B Corp certificering:
Café du Cycliste is sinds 2024 gecertificeerd als B Corporation邃
Materiaal
Buitenmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan
Binnenmateriaal: 90% Polyester, 10% Elastaan
Voering: 60% Polyurethaan, 40% Polyester
| Productnaam: | Café du Cycliste Manon Thermojas Dames – oyster grey |
| Fabrikant: | Café du Cycliste |
| Artikelnummer: | CDC737865 |
| Materiaal: | Buitenmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan Binnenmateriaal: 90% Polyester, 10% Elastaan Voering: 60% Polyurethaan, 40% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Thermo, Softshell, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +8°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 4 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 300g |
| Duurzaamheid: | MADE IN GREEN by OEKO-TEX® |
| GTIN’s: | 3700955426852, 3700955426869, 3700955426876, 3700955426883 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.