Café du Cycliste Ingrid Jas Dames – pearl grey
Langere afstanden kunnen een innovatiesprong vereisen. Ingrid voldoet aan deze eisen en is ideaal voor zware dagen op de fiets. Het combineert zeer technische prestaties met een pioniersgeest. De geborstelde microvezelstof biedt warmte en een uitzonderlijke vochtafvoer.
Ingrid heeft een volledige capuchon die goed onder een helm past tijdens het fietsen, maar ook gebruikt kan worden aan het einde van de dag als het koud wordt. Extra zakken op de borst en rug, waaronder een extra grote zak van gaas, bieden opbergmogelijkheden voor langere tochten.
Kenmerken van het Café du Cycliste Ingrid Jas voor Dames
-
Performance Fit – De “Performance Fit” kledingstukken zijn gemaakt van stoffen met sterke stretch-eigenschappen. Ze hebben een nauwsluitende snit en zijn ontworpen voor maximale efficiëntie.
-
Drie cargozakken met verborgen ritszak
-
Extra Audax zakken
-
Borstzak
-
Fleece stof
-
Reflecterende details
-
Capuchon geschikt voor helmen
-
Mouwconstructie
-
Thermoconstructie
B Corp certificering:
Café du Cycliste is sinds 2024 gecertificeerd als B Corporation邃
Materiaal 93% Polyester, 7% Elastaan
| Productnaam: | Café du Cycliste Ingrid Jas Dames – pearl grey |
| Fabrikant: | Café du Cycliste |
| Artikelnummer: | CDC737871 |
| Materiaal: | 93% Polyester, 7% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Thermo, Fleece |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +8°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 4 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 300g |
| GTIN’s: | 3700955424070, 3700955424087, 3700955424094, 3700955424100 |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.