Alpina Twist Six HR V Bril – midnight-grey matt/Varioflex black
De Twist-familie gaat een nieuwe generatie in: de zesde. De pasvorm heeft zich bewezen, de look en feel zijn nieuw, modern, stoer en toch licht in constructie. De Twist Six is gemaakt voor iedereen. De trail, gravel, rivier en wandelpaden. De Twist Six is net zo veelzijdig en verrassend als zijn naam. De Twist Six HR V is het model met een klassiek half frame en ALPINA’s toptechnologie Varioflex (V). Dit betekent dat het glas meekleurend is en automatisch donkerder of lichter wordt. Afhankelijk van de lichtomstandigheden. Volledig automatisch. De Twist Six HR is ook verkrijgbaar met andere technologieën en in een smallere S versie. Altijd inbegrepen: de gepatenteerde veerneiging.
Kenmerken van de Alpina Twist Six HR V
- Materiaal frame: Thermoplastisch elastomeer (TPR)
- Normen: EN ISO 12312-1:2013 + A1:2015
- Bewezen fit, moderne look
- Meekleurend dankzij QuattroVarioflex
- Gepatenteerde helling van de veren om de helling van de lens aan te passen
- Individueel aanpasbaar dankzij koud vervormbare neusvleugels
- 100% UV-A, -B, -C bescherming
| Productnaam: | Alpina Twist Six HR V Bril – midnight-grey matt/Varioflex black |
| Fabrikant: | Alpina |
| Artikelnummer: | ALP669812 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 – Slecht weer, Categorie 2 – midden, Categorie 3 – zonnig |
| Lichttransmissie: | 17-77% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 25g |
| brilbreedte: | 140mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 73mm |
| brugbreedte: | 12mm |
| Lens height: | 48mm |
| GTIN’s: | 4003692321091 |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.