Alé Sprint Q-Skin 16cm Fietssokken – wit
De sok is gemaakt van Q-SKIN garen, een polyamidevezel met zilverionen die de groei van bacteriën duurzaam reguleert.
Highlights van de Alé Sprint Q-Skin 16cm fietssokken
- Zeer comfortabel op de huid
- Hoog ademend vermogen biedt frisheid en zorgt voor hygiëne en comfort
- Manchethoogte 16 cm
- Antibacterieel Q-Skin materiaal
Materiaal 96% Polyamide, 4% Elastaan
| Productnaam: | Alé Sprint Q-Skin 16cm Fietssokken – wit |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE670941 |
| Materiaal: | 96% Polyamide, 4% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 40g |
| GTIN’s: | 8055528423710, 8055528423727, 8055528423734 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.