Alé R-EV1 Riparo Fietsvest Heren – zwart
Het RIPARO-gilet is een zeer beschermende uitrusting die is ontworpen om je warm te houden tijdens intensieve ritten bij temperaturen onder nul of bij harde wind.
Hoogtepunten van het Alé R-EV1 Riparo fietsvest voor heren
- Lichaam in kaart gebracht
- Siliconen band aan de zoom
- Reflecterende inzetstukken
- Drie achterzakken
- DWR waterafstotende behandeling
Details van het Alé R-EV1 Riparo fietsvest voor heren
Riparo – of “bescherming” – is isolerend en ademend en de ultieme keuze voor ritten met een hoge intensiteit, start-stop intervallen, beklimmingen, afdalingen, koude temperaturen en wisselende omstandigheden. Het is gemaakt van Polartec® Alpha®, een beproefde thermoregulerende stof die bekend staat om zijn actieve isolatie en extreem hoge ademend vermogen dat de fietser beloont naarmate de inspanning toeneemt. Deze geavanceerde stof is ontworpen voor actieve isolatie en combineert het vermogen om de kern te reguleren door warmte vast te houden en in te sluiten met een hydrofobe buitenkant, wat betekent dat het overtollige lichaamswarmte en vocht afvoert en snel droogt voordat de fietser enig ongemak van vocht ervaart.
Het ontwerp wordt aangevuld met een winddichte buitenkant en een duurzame waterafstotende (DWR) afwerking voor uitzonderlijke bescherming tegen de elementen. De Riparo is gesneden met de juiste bewegingsvrijheid en is gebaseerd op een vormvaste, prestatiegerichte pasvorm. In de grote achterzakken kun je je smartphone, voorraad, extra lagen en reserveonderdelen opbergen. Reflecterende details zorgen ervoor dat je altijd zichtbaar bent tijdens het fietsen.
Zoals de naam al doet vermoeden, is Riparo de ideale keuze voor de meest ijzige omstandigheden wanneer prestaties van belang zijn. De klok staat niet stil omdat het winter is en je lang buiten bent. Profiteer optimaal van de kou en geniet van het veilige gevoel tijdens lange ritten, trainingen en wedstrijdvoorbereidingen.
| Productnaam: | Alé R-EV1 Riparo Fietsvest Heren – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689827 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan Membraan: 100% Polyurethaan Vulling: 100% Polyester Ondermouw, binnenkraag, inzetstuk: 86% Polyamide, 14% Elastaan Inzetstuk voor, borstzak: 75% Polyamide, 25% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +14°C / +2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 365g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528540660, 8055528540677, 8055528540684, 8055528540691, 8055528540707, 8055528540714 |









































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.