Alé PRAGMA Fondo 3.0 Fietsjas Heren – black
De Fondo 3.0 jas combineert bescherming en stijl.
Hoogtepunten van het Alé PRAGMA Fondo 3.0 fietsjack voor heren
- Lichaamsmapping
- Anatomisch gesneden polsband
- Reflectoren
- Drie achterzakken
- DWR waterafstotende behandeling
Details van het Alé PRAGMA Fondo 3.0 fietsjack voor heren
Het is thermisch en winddicht, past als een shirt maar heeft alle functies van een jas. Het is ontwikkeld voor wedstrijden bij temperaturen rond het vriespunt. De constructie van het jack volgt de Alé-richtlijnen voor body mapping: de strategische selectie en plaatsing van de stoffen zorgt voor ademend vermogen en bescherming, zelfs tijdens de meest intensieve trainingssessies. De 3-laags stof met technisch membraan beschermt tegen de wind, terwijl het zachte binnenmateriaal beschermt tegen de kou en transpiratievocht afvoert.
| Productnaam: | Alé PRAGMA Fondo 3.0 Fietsjas Heren – black |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737709 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buitenkant: 89% Polyester, 11% Elastaan Hoofdmateriaal – binnenkant: 88% Polyester, 12% Elastaan Materiaal III: 85% Polyamide, 15% Polyester Materiaal IV: 83% Polyester, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +8°C / +0°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 385g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528610714, 8055528610721, 8055528610738, 8055528610745, 8055528610752 |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.