Alé PRAGMA Fondo 3.0 Fietsjas Dames – navy blue
De Fondo 3.0 jas combineert bescherming en stijl.
Hoogtepunten van het Alé PRAGMA Fondo 3.0 damesjack voor heren
- Lichaamsmapping
- Anatomisch gesneden polsband
- Reflectoren
- Drie achterzakken
- DWR waterafstotende behandeling
Details van de Alé PRAGMA Fondo 3.0 jas voor heren
Het is thermo en winddicht, past als een shirt maar heeft alle functies van een jas. Het is ontwikkeld voor wedstrijden bij temperaturen rond het vriespunt. De constructie van het jack volgt de Alé-richtlijnen voor body mapping: de strategische selectie en plaatsing van stoffen zorgt voor ademend vermogen en bescherming, zelfs tijdens de meest intensieve trainingssessies. De 3-laags stof met technisch membraan beschermt tegen wind, terwijl het zachte binnenmateriaal beschermt tegen de kou en transpiratievocht afvoert.
| Productnaam: | Alé PRAGMA Fondo 3.0 Fietsjas Dames – navy blue |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737788 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buitenkant: 89% Polyester, 11% Elastaan Hoofdmateriaal – binnenkant: 88% Polyester, 12% Elastaan Materiaal III: 85% Polyamide, 15% Polyester Materiaal IV: 83% Polyester, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +8°C / -2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528613449, 8055528613456, 8055528613463, 8055528613470, 8055528613487 |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.