Alé PRAGMA Fondo 2.0 Jas Heren – italia
Bescherming en stijl in één! Dit thermische en winddichte kledingstuk past als een jersey, maar biedt alle eigenschappen van een beschermend jack.
Hoogtepunten van het Alé PRAGMA Fondo 2.0 jack voor heren
- Body Mapping
- Siliconen tape bij de zoom
- Drie achterzakken
- Reflecterende inzetstukken
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Anatomisch gesneden polsband
- Materiaal: W-Wind 3L Soft 280 und Thermo Fleece 200
Details van het Alé PRAGMA Fondo 2.0 jack voor heren
Ontwikkeld voor fietsen bij temperaturen onder nul (-2°C) en geschikt voor trainingen met een hoge intensiteit. Het jack is ontworpen met Alé’s Body Mapping concept in gedachten; de indeling van de stoffen is ontworpen om het ademend vermogen en de bescherming te verbeteren: het 3-laags materiaal met Windtex membraan beschermt tegen de wind, terwijl het zachte fleece aan de binnenkant beschermt tegen de kou door transpiratie van de huid af te voeren. Essentieel om het koude-effect tijdens afdalingen en minder actieve fases te voorkomen.
Materiaal
Hoofdmateriaal – buitenkant: 87% Polyester, 13% Elastaan
Hoofdmateriaal – binnenkant: 93% Polyester, 7% Elastaan
Materiaal III: 92% Polyamide, 8% Polyester
Materiaal IV: 83% Polyester, 17% Elastaan
| Productnaam: | Alé PRAGMA Fondo 2.0 Jas Heren – italia |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689765 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buitenkant: 87% Polyester, 13% Elastaan Hoofdmateriaal – binnenkant: 93% Polyester, 7% Elastaan Materiaal III: 92% Polyamide, 8% Polyester Materiaal IV: 83% Polyester, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Windtex | Thermo-Fleece 200 |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Thermo, Fleece, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +8°C / -2°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 385g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528435041, 8055528435058, 8055528435065, 8055528435072, 8055528435089 |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.