Alé PR-E Metal Fietsjas Heren – army green
Het METAL jack zorgt voor een breed ventilatiebereik. Perfect voor zware trainingen of casual ritjes met vrienden.
Hoogtepunten van het Alé PR-E Metal fietsjack voor heren
- Body Mapping
- Reflecterende inzetstukken
- Drie achterzakken
- LaSerCut
- Anatomisch gesneden polsband
- Siliconen band aan de zoom
- Thermisch zachte stof aan de binnenkant van de hals
- D-Stability System
- Cam-Lock Ritssluiting
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Achterzak met rits
Details van het Alé PR-E Metal fietsjack voor heren
De stof met het speciale Event®-membraan maakt het kledingstuk extreem zacht en elastisch, met behoud van zijn ademende en waterafstotende eigenschappen. De strategisch geplaatste ventilatiezones reguleren de lichaamstemperatuur. De exclusieve graphics en technische kenmerken maken deel uit van het Alé® imago
Materiaal
Maaterial I: 85% Polyester, 15% Elastaan
Maaterial II: 95% Polyester, 5% Elastaan
Maaterial III: 87% Polyester, 13% Elastaan
Maaterial IV: 90% Polyester, 10% Elastaan
Maaterial V: 84% Polyester, 16% Elastaan
Maaterial VI: 75% Polyamide, 25% Elastaan
Maaterial VII: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan
Maaterial VIII: 80% Polyester, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Metal Fietsjas Heren – army green |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689831 |
| Materiaal: | Maaterial I: 85% Polyester, 15% Elastaan Maaterial II: 95% Polyester, 5% Elastaan Maaterial III: 87% Polyester, 13% Elastaan Maaterial IV: 90% Polyester, 10% Elastaan Maaterial V: 84% Polyester, 16% Elastaan Maaterial VI: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial VII: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan Maaterial VIII: 80% Polyester, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Softshell, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +6°C / -3°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 440g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528543265, 8055528543272, 8055528543289, 8055528543296, 8055528543302 |









































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.