Alé PR-E Master 2.0 Knickers Fietsshort met Bretels Dames – zwart
De Master 2.0 fietsbroeken zijn ontworpen om elke renner te passen.
Highlights van de Alé Master 2.0 Knickers koersbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
- Free System Bib
- Raw-cut Finish
- Reflectoren voor een betere zichtbaarheid
Details van de Alé Master 2.0 Knickers koersbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
De perfecte constructie vormt zich naar de vorm van het lichaam. De comfortabele stof, die de spieren licht comprimeert, biedt ook een uitstekende bescherming tegen UV-stralen. De ongezoomde beenboorden geven een gevoel van vrijheid terwijl de broek op zijn plaats blijft. De bretels zijn gemaakt van microvezel, terwijl de achterkant van mesh is gemaakt om de hoeveelheid materiaal op de rug te verminderen. De kleuren en moderne snit maken het een crossover kledingstuk dat gecombineerd kan worden met alle jerseys in moderne en trendy kleuren.
| Productnaam: | Alé PR-E Master 2.0 Knickers Fietsshort met Bretels Dames – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE670811 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 68% Polyamide, 32% Elastaan Rug inzetstuk: 77% Polyester, 23% Elastaan Bretels: 88% Polyamide, 12% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Zitkussen Naam: | 4H |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 185g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528504723, 8055528504730, 8055528504747, 8055528504754, 8055528504761, 8055528504778 |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.