Alé PR-E Master 2.0 Fietsshorts Dames – navy blue
De Master 2.0 fietsshort is gemaakt van Comfort Clean Cut stof, een echte bondgenoot op het gebied van lichtheid en drogen, met lichte spiercompressie.
Highlights van de Alé Master 2.0 fietsbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
- Lichte compressie
- UV-bescherming
- Reflectoren voor betere zichtbaarheid
Details van de Alé Master 2.0 fietsbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
De perfecte constructie vormt zich naar de vorm van het lichaam. De comfortabele stof, die de spieren licht samendrukt, biedt ook een uitstekende bescherming tegen UV-stralen. De niet-omgezoomde broekspijpen geven een gevoel van vrijheid terwijl de broek op zijn plaats blijft. De kleuren en moderne snit maken het een crossover kledingstuk dat gecombineerd kan worden met alle jerseys in moderne en trendy kleuren.
| Productnaam: | Alé PR-E Master 2.0 Fietsshorts Dames – navy blue |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE670913 |
| Materiaal: | 68% Polyamide, 32% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Zitkussen Naam: | W4HF |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 120g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528519246, 8055528519253, 8055528519260, 8055528519277, 8055528519284 |
































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.