Alé PR-E Magic Colour Winter Fietsshort met Bretels Dames – scotland green
Hij is functioneel en essentieel, wordt gekenmerkt door minimale en ergonomische snitten en is geschikt voor gemiddelde en winterse temperaturen.
Hoogtepunten van de Alé PR-E Magic Colour Winter koersbroek voor dames
- Zero Friction Bandjes voorkomen schuren tegen de huid
- Laser gesneden
- Mesh op de rugbanden
- reflectoren
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: B-Thermo Fleece 250®
Details van de Alé PR-E Magic Colour Winter koersbroek voor dames
Een uitzonderlijk comfortabel model met trendy kleuren die bij elk shirt passen. Het mesh-paneel in het lendengedeelte met ruw gesneden inzetstuk zorgt voor de nodige stabiliteit in de rug. Het ruw gesneden inzetstuk van het S-Stability System aan de uiteinden van de benen houdt het kledingstuk stabiel en op zijn plaats. Reflecterende details zorgen voor meer veiligheid op de weg.
Materiaal
Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan
Beenzoom: 87% Polyester, 13% Elastaan
Rug: 75% Polyamide, 25% Elastaan
Rug inzetstuk: 83% Polyester, 17% Elastaan
Bretels: 80% Polyester, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Magic Colour Winter Fietsshort met Bretels Dames – scotland green |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689836 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan Beenzoom: 87% Polyester, 13% Elastaan Rug: 75% Polyamide, 25% Elastaan Rug inzetstuk: 83% Polyester, 17% Elastaan Bretels: 80% Polyester, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +6°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Dynamic8W |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 270g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528546952, 8055528546969, 8055528546976, 8055528546983 |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.