Alé PR-E Magic Colour Fietsshort met Bretels Dames – bossa nova
De Magic Colour fietsbroek biedt onovertroffen comfort.
Hoogtepunten van de Alé Magic Colour koersbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
- “Zero Friction” koersbroek voorkomt schuren tegen de huid
- Platte naden
- S-Stability System
- Laser gesneden
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: Tecno Power
Details van de Alé Magic Colour koersbroek voor dames uit de PR.E/Pro Racing Experience serie
De shorts zijn verkrijgbaar in verschillende trendy kleuren en passen bij veel jerseykleuren, waardoor het gemakkelijk is om moderne kleurencombinaties te maken. Het hoofdmateriaal is een technische stof die garant staat voor een uitstekende bi-elasticiteit, een goede bedekking en een hoge weerstand tegen pilling. De broek droogt snel en laat een aangenaam gevoel achter op de huid. De bandjes zijn ultralicht en het lumbale gedeelte met mesh en raw-cut inzetstuk garandeert de nodige stabiliteit voor de rug. Het LaserCut S-Stability System inzetstuk op de broekspijpen houdt de broek op zijn plaats. Reflecterende details voor meer veiligheid op de weg.
| Productnaam: | Alé PR-E Magic Colour Fietsshort met Bretels Dames – bossa nova |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712406 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 78% Polyamide, 22% Elastaan Beenzoom: 87% Polyester, 13% Elastaan Rug: 78% Polyester, 22% Elastaan Rug inzetstuk: 87% Polyester, 13% Elastaan Bretels: 80% Polyester, 20% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Eigenschappen: | Windbescherming |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | W4HF |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 125g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528564895, 8055528564901, 8055528564918, 8055528564925, 8055528564932 |










































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.