Alé PR-E Geometric Fietsjas Heren – army green
Het Geometric jack biedt warmte, ademend vermogen en waterafstotende eigenschappen.
Hoogtepunten van het Alé PR-E Geometric fietsjack voor heren
- Body Mapping
- Siliconen band aan de zoom
- Reflecterende inzetstukken
- Drie achterzakken
- Anatomisch gesneden polsband
- DWR – waterafstotende behandeling
Details van het Alé PR-E Geometrisch fietsjack voor heren
Dv Stretch Event-Het body mapping systeem met gedifferentieerde paneelpositionering volgt het kledingconcept met een warme, gestructureerde fleece binnenstructuur voor sneldrogend en ademend vermogen. Het jack biedt een droog en warm gevoel en houdt de lichaamstemperatuur stabiel. Het jack isoleert en beschermt ook tegen de kou tijdens afdalingen of pauzes. Technische details ronden dit kledingstuk af: de LaserCut manchetten sluiten perfect aan op de polsen en hebben een aerodynamisch profiel. De elastische, antislip achterzoom zorgt voor een perfecte pasvorm. De reflecterende logo’s zorgen voor meer veiligheid op de weg.
Materiaal
Maaterial I: 86% Polyester, 14% Elastaan
Maaterial II: 94% Polyester, 6% Elastaan
Maaterial III: 87% Polyester, 13% Elastaan
Maaterial IV: 94% Polyester, 6% Elastaan
Maaterial V: 84% Polyester, 16% Elastaan
Maaterial VI: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Geometric Fietsjas Heren – army green |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689824 |
| Materiaal: | Maaterial I: 86% Polyester, 14% Elastaan Maaterial II: 94% Polyester, 6% Elastaan Maaterial III: 87% Polyester, 13% Elastaan Maaterial IV: 94% Polyester, 6% Elastaan Maaterial V: 84% Polyester, 16% Elastaan Maaterial VI: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Softshell, Hi-Vis / Reflecterend |
| Temperatuurbereik: | +12°C / +0°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 365g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528541063, 8055528541070, 8055528541087, 8055528541094, 8055528541100, 8055528541117 |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.