Alé OFF ROAD GRAVEL Pro Fietsshorts met bretels Heren – fango
Gemaakt van een zachte en ademende stof, perfect voor gravelritten.
Hoogtepunten van de Alé OFF ROAD GRAVEL Gravel-Pro koersbroek voor heren
- Body Mapping
- Reflecterende logo’s
- Meshstof op de rugbanden
- Laser Cut
- 2 zijzakken + 1 achterzak
Details van de Alé OFF ROAD GRAVEL Gravel-Pro koersbroek voor heren
De twee zijzakken en een kleine extra achterzak bieden voldoende opbergruimte. De geperforeerde en ademende stof op de rug voert zweet snel af van het lichaam.
Materiaal
Maaterial I: 68% Polyamide, 32% Elastaan
Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan
Maaterial III: 59% Polyamide, 41% Elastaan
Maaterial IV: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé OFF ROAD GRAVEL Pro Fietsshorts met bretels Heren – fango |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE758717 |
| Materiaal: | Maaterial I: 68% Polyamide, 32% Elastaan Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial III: 59% Polyamide, 41% Elastaan Maaterial IV: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 3 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 1 |
| Zitkussen Naam: | epic12 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 195g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528577345, 8055528577352, 8055528577369, 8055528577376, 8055528577383 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.