Alé OFF ROAD GRAVEL Pro Fietsshorts met bretels Dames – zwart
Gemaakt van een zachte en ademende stof, perfect voor gravelritten.
Hoogtepunten van de Alé OFF ROAD GRAVEL Gravel-Pro koersbroek voor dames
- Body Mapping
- Reflecterende logo’s
- Meshstof op de rugbanden
- Laser Cut
- 2 zijzakken + 1 achterzak
Details van de Alé OFF ROAD GRAVEL Gravel-Pro koersbroek voor dames
De twee zijzakken en een klein extra achterzakje bieden voldoende opbergruimte. De geperforeerde en ademende stof op de rug voert zweet snel van het lichaam af.
Materiaal
Maaterial I: 68% Polyamide, 32% Elastaan
Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan
Maaterial III: 59% Polyamide, 41% Elastaan
Maaterial IV: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé OFF ROAD GRAVEL Pro Fietsshorts met bretels Dames – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712371 |
| Materiaal: | Maaterial I: 68% Polyamide, 32% Elastaan Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial III: 59% Polyamide, 41% Elastaan Maaterial IV: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 3 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 1 |
| Zitkussen Naam: | 12H |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 195g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528576409, 8055528576416, 8055528576423, 8055528576430, 8055528576447 |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.