Alé OFF ROAD GRAVEL Cargo Vest Heren – zwart
De stedelijke stijl van het vest maakt dit item bijzonder veelzijdig en het kan voor elke gelegenheid worden gedragen.
Kenmerken van het Alé OFF ROAD – GRAVEL cargo vest voor heren
- Body Mapping
- Bonded Technology
- Siliconen tailleband aan de zoom
- Reflecterende logo’s
- Ritssluiting met beschermende binnenflap
- Kleine tas
- Achterzak met ritssluiting
- Drie achterzakken
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: Primaloft® Loft, W-Wind 3L Shield DWR
Details van het Alé OFF ROAD – GRAVEL cargo vest voor heren
Het vest biedt bescherming en warmte. Dankzij het minimale pakvolume kan hij gemakkelijk worden opgeborgen en ben je op elk weer voorbereid. De voor- en achterkant zijn gemaakt van gewatteerde Primaloft thermische watten, die lichaamswarmte reflecteren en vasthouden. Dit zorgt voor een gevoel van comfort en warmte, zelfs als het kledingstuk vochtig is. Het lage inzetstuk aan de voorkant van gebonden, winddichte stof vermindert het volume in de rijpositie aanzienlijk. De zijstukken zijn gemaakt van gewatteerde thermische stof en vergemakkelijken de beweging. Ze vormen zich perfect naar het lichaam en voorkomen dat lucht binnendringt. De drie achterzakken, plus een zak met ritssluiting, bieden voldoende ruimte voor het opbergen van snacks of extra lagen, terwijl een reflecterend rugmotief de zichtbaarheid in het donker vergroot.
Materiaal
Hoofdmateriaal – buiten: 100% Polyamide
Hoofdmateriaal – binnen: 94% Polyester, 6% Elastaan
Vulling: 100% Polyester
Zij/zijzak/kraag: 86% Polyamide, 14% Elastaan
Tailleband voorkant/inzet rug/schouder – buiten: 72% Polyamide, 28% Elastaan
Tailleband voorkant/inzet rug/schouder – binnen / middenzak: 83% Polyamide, 17% Elastaan
Zij-inzet: 88% Polyamide, 12% Elastaan
| Productnaam: | Alé OFF ROAD GRAVEL Cargo Vest Heren – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE653998 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buiten: 100% Polyamide Hoofdmateriaal – binnen: 94% Polyester, 6% Elastaan Vulling: 100% Polyester Zij/zijzak/kraag: 86% Polyamide, 14% Elastaan Tailleband voorkant/inzet rug/schouder – buiten: 72% Polyamide, 28% Elastaan Tailleband voorkant/inzet rug/schouder – binnen / middenzak: 83% Polyamide, 17% Elastaan Zij-inzet: 88% Polyamide, 12% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | City, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +10°C / +2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 4 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 220g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528488962, 8055528488979, 8055528488986, 8055528488993, 8055528489006 |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.