Alé Nordik 2.0 Winterhandschoenen Unisex – zwart
Technische handschoenen van softshell stof met een voorgevormde ergonomische pasvorm. Voor een stabiele handvatting zijn de vingers en handpalm bedrukt met antislip siliconen. Goed zichtbare reflecterende logo opdruk.
Highlights van de Alé handschoenen
- Goed zichtbare reflecterende logo opdruk
- Vingers en handpalm bedrukt met antislip silicone
- Materiaal: Soft Shell Windproof
Materiaal
Hoofdmateriaal: 50% Polyester, 40% Polyamide, 10% Elastaan
Handpalm: 50% Polyamide, 50% Polyurethaan
| Productnaam: | Alé Nordik 2.0 Winterhandschoenen Unisex – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE542764 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 50% Polyester, 40% Polyamide, 10% Elastaan Handpalm: 50% Polyamide, 50% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Softshell |
| Temperatuurbereik: | +8°C / +4°C |
| Uitvoering handschoenen: | Volledige vingers |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 55g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528389450, 8055528389467, 8055528389474, 8055528389481 |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.