Alé KLIMATIK K-Tour Fietsbroek met Bretels Heren – nautica
De fietsshort met bretels K-TOUR met thermo en elastische stof is ideaal voor bijzonder vochtige klimaten in de winter.
Highlights van de Alé KLIMATIK K-Tour fietsshort met bretels voor heren
- Zero Friction Elastische banden voorkomen wrijving op de huid
- Reflecterende inzetstukken
- Zachte mesh op de elastische banden op de rug
- Siliconen tape op de zoom
- DWR waterafstotende behandeling
- Zeem: Klima 8h
- Pasvorm: Racing
- Materiaal: B-Tour DWR
Details van de Alé KLIMATIK K-Tour fietsshort met bretels voor heren
De ergonomische snit, die zich perfect aanpast aan het lichaam, en de goed geconstrueerde lenden houden de short in de optimale positie tijdens het bewegen. De DWR-behandeling beschermt tegen lichte regen en vuil zonder dat dit ten koste gaat van het ademend vermogen.
| Productnaam: | Alé KLIMATIK K-Tour Fietsbroek met Bretels Heren – nautica |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689804 |
| Materiaal: | Maaterial I: 86% Polyamide, 14% Elastaan Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial III: 88% Polyamide, 12% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +10°C / +4°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 280g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528542268, 8055528542275, 8055528542282, 8055528542299, 8055528542305, 8055528542312 |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.