Alé KLIMATIK K-IDRO Shirt met Lange Mouwen Heren – steel
Het nieuwe K-Idro shirt met lange mouwen is geschikt voor intensieve training onder slechte weersomstandigheden en met een hoge luchtvochtigheid. De textielstructuur aan de binnenkant isoleert het lichaam tegen de kou en houdt het droog.
Highlights van het Alé KLIMATIK K-IDRO shirt met lange mouwen voor heren
- Body Mapping
- Binnenkraag van thermo fleece
- Cam-Lock Ritssluiting
- Reflecterende logo’s
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Anatomisch gesneden polsband
- Achterzak met ritssluiting
- Drie achterzakken
- DWR – waterafstotende behandeling
| Productnaam: | Alé KLIMATIK K-IDRO Shirt met Lange Mouwen Heren – steel |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737767 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 86% Polyamide, 14% Elastaan Centrale zak/ pols: 83% Polyester, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Fleece |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +10°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs, Blauw |
| Gewicht: | 320g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528607721, 8055528607738, 8055528607745, 8055528607752, 8055528607769 |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.