Alé Follow Me Fietstrui Kinderen – fuchsia
Een goed kwaliteitsniveau met een modern en aantrekkelijk ontwerp om toekomstige kampioenen het juiste comfort en functionaliteit te bieden – het shirt voor kinderen en tieners.
Highlights van het Alé KID Follow Me fietstrui voor kinderen
- Drie achterzakken
- Laser gesneden
- Reflectoren
Materiaal
Maaterial I: 100% Polyester
Maaterial II: 85% Polyester, 15% Elastaan
Maaterial III: 81% Polyester, 19% Elastaan
| Productnaam: | Alé Follow Me Fietstrui Kinderen – fuchsia |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712428 |
| Materiaal: | Maaterial I: 100% Polyester Maaterial II: 85% Polyester, 15% Elastaan Maaterial III: 81% Polyester, 19% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | strak |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Roze |
| Gewicht: | 80g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528578847, 8055528578854, 8055528578861, 8055528578878 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.