Alé Cima Summer Fietshandschoenen – grijs
Zeer lichte technische handschoenen met anatomische constructie.
Hoogtepunten van de Alé Cima Zomer fietshandschoenen
- Synthetisch leer op de palm met Antigrip siliconenprint voor een perfecte grip op het stuur
- Reflecterend logo voor betere zichtbaarheid op de weg
Materiaal
Maaterial I: 50% Polyurethaan, 50% Polyamide
Maaterial II: 85% Polyamide, 15% Elastaan
| Productnaam: | Alé Cima Summer Fietshandschoenen – grijs |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712437 |
| Materiaal: | Maaterial I: 50% Polyurethaan, 50% Polyamide Maaterial II: 85% Polyamide, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +20°C / +10°C |
| Uitvoering handschoenen: | Korte vingers, niet gewatteerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 25g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528579646, 8055528579653, 8055528579660, 8055528579677, 8055528596339 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.