AGU Essential Regenjas Heren – forest green
Niets is zo veranderlijk als het weer. Daarom is het altijd slim om een regenjas mee te nemen op de fiets. Dankzij het zeer ademende Poray 10.000 membraan in deze regenjas blijft je lichaam droog en warm tijdens een regenbui.
- De jas is gemaakt van 100% gerecycled Greensphere materiaal en is voorzien van het Poray 10.000 membraan. Dit houdt regen buiten dankzij microscopisch kleine poriën, terwijl transpiratievocht buiten de regenjas wordt afgevoerd.
- Dankzij het Poray 10.000 membraan is deze jas ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen en de waterdichtheid.
- Volledig getapete naden voorkomen dat water door de naden van de regenjas dringt.
- In de binnenkraag is een extra comfortabele, zachte stof gebruikt.
- Met voorgevormde mouwen die de handen beschermen tegen regen in de fietshouding.
- Reflecterende details zorgen voor een betere zichtbaarheid in het verkeer.
- De regenjas wordt geleverd met een opbergtas zodat je hem gemakkelijk mee kunt nemen in je achterzak of stuurtas.
Een must-have voor elke renner die zich niet laat afschrikken door een beetje wind en regen.
Kenmerken van de AGU Essential regenjas voor heren
- Poray 10.000 membraan
- Ademend, winddicht en waterdicht
- Volledig getapete naden
- Zachte voering in de binnenkraag
- Anatomische manchetten
- Verlengd rugpand
- Reflecterende details
- Semi-4-way stretch
- Te gebruiken voor: Wegracen, All-Mountain, Gravel
- Ademend: 3/5
- Waterdicht: 5/5
- Winddicht: 5/5
- Isolatie: 1/5
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | AGU Essential Regenjas Heren – forest green |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU688109 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Technologieën: | Poray |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Handwas, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Groen |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8720866320631, 8720866320594, 8720866320600, 8720866320617, 8720866320624 |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.