AGU Essential GO Regenjas – zwart
GO regenjack uit de Essential collectie
Duurzaam, makkelijk mee te nemen, snel op te bergen en een goede kwaliteit. Dat is het AGU GO regenjack. Dit is een regenjack dat elke weersomstandigheid de baas is. Dankzij het Poray 5.000 membraan ben je goed beschermd bij onvoorspelbaar weer met hevige buien. Als het continu heel hard regent, raden we een AGU regenjack of -pak met een hoger Poray-getal aan.
- Inpakbaar en snel mee te nemen in de handige GO opbergtas waarin het regenjack perfect past.
- De stof van het regenjack is voorzien van het Poray 5.000 membraan. Dit membraan houdt regen buiten dankzij microscopisch kleine poriën, terwijl het transpiratievocht kan verdampen. Hoe hoger het Poray-getal, hoe hoger de bescherming.
- Dankzij het Poray 5.000 membraan is dit jack ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
- Volledig getapete naden voorkomen dat water door de naden van het regenjack naar binnen kan dringen.
- Door het gebruik van 100% gerecycled materiaal is dit regenjack een duurzame keuze die bijdraagt aan een beter milieu.
- Veiligheid voorop, dankzij de reflecterende details ben je zelfs op de donkerste dagen goed zichtbaar in het verkeer.
Een sportief, mooi regenjack met een handig opbergzakje waarin je het snel mee kunt nemen. Een echt must-have item in elke garderobe!
Kenmerken van AGU’s GO regenjas
- 100% gerecycled materiaal
- Winddicht, waterdicht en ademend: Poray 5.000
- Getapete naden
- Reflecterende details
- Elastische manchetten
- YKK rits met windvanger en regengoot
- Verstelbare opvouwbare capuchon
- 2 handzakken met rits
- Toegevoegd GO zakje voor gemakkelijk dragen
- Unisex pasvorm
- Ademend: 3/5
- Waterdicht: 3/5
- Winddicht: 3/5
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | AGU Essential GO Regenjas – zwart |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU731622 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | City |
| Maat verpakking (L/W/H): | 200/100/100mm |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 5000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 326g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8717565658561, 8717565658578, 8717565658585, 8717565658592, 8717565658608 |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.