AGU Commuter Hi-Vis + Reflection Tech Regenjas Heren – zwart
De Tech regenjas Commuter Hi-vis & Reflection is de ultieme regenjas voor mannen die ’s ochtends vroeg en ’s avonds snel door de regen willen. Met de combo van neonelementen en reflecterende print is deze waterdichte regenjas hier perfect voor.
- De Commuter Hi-Vis & Reflection tech regenmantel voor heren is gemaakt van gerecycled polyester gemaakt van PET-flessen. De jas draagt dan ook het Greensphere label van AGU. Met de aankoop van de Commuter jas maak je een duurzame keuze.
- De jas heeft een Poray 10.000 membraan onder de buitenstof. Zelfs als het onophoudelijk regent en je met hoge snelheid op je speed pedelec rijdt, kan er geen water door deze waterdichte en winddichte laag dringen. Hoe hoger het Poray-getal, hoe waterdichter het materiaal.
- Dankzij het Poray 10.000 membraan is deze regenmantel ook ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
- De jas is afgezet met neongeel op de mouwen en capuchon en heeft een reflecterende mistprint op de borst, rug en bovenarmen. Als het schemert of donker is en de koplampen van tegenliggers op de jas vallen, licht deze mistachtige print duidelijk op. Hierdoor ben je bijzonder goed zichtbaar in het verkeer.
- De YKK ritssluiting aan de voorkant is voorzien van een regenstrook om te voorkomen dat regen binnendringt.
- De jas heeft een asymmetrische flap over de ritssluiting die magnetisch kan worden gesloten.
- De verlengde mouwen beschermen de handen tegen regen en kou.
- De capuchon is gemakkelijk verstelbaar en houdt je hoofd lekker droog. Je kunt de capuchon indien nodig op de rug opbergen.
- De Commuter Hi-Vis & Reflection tech regenjas heeft een extra ventilatiepaneel op de rug. Hierdoor kan overtollige lichaamswarmte gemakkelijk naar buiten worden afgevoerd.
- Veel opbergruimte: de jas heeft twee handzakken, een borsttasje en een achterzak.
- De jas wordt geleverd in een praktische tas. Zo heb je hem altijd bij je.
Als veiligheid bovenaan je lijstje staat als je op zoek bent naar een nieuwe regenjas, dan is de Commuter Hi-Vis & Reflection tech regenjas echt iets voor jou.
Hoogtepunten van de technische AGU Commuter Hi-Vis + Reflection regenjas voor heren
- Materiaal: gerecycled polyester ripstop, 2,5-laags
- Winddicht, waterdicht en ademend: Poray 10.000
- EN 20471 Hi-Vis neongeel materiaal & reflecterende print
- Overdekte YKK ritssluiting met magneetsluiting
- Verstelbare capuchon
- Ventilatie op de rug
- 2 zijzakken, borsttasje, achterzak
- Geïntegreerde opbergzak
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | AGU Commuter Hi-Vis + Reflection Tech Regenjas Heren – zwart |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU497767 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart, Neon, Reflecterend |
| Gewicht: | 470g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8717565664265, 8717565664272, 8717565664289, 8717565664296, 8717565664302 |












































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.